Naruto-Bleach-Fan !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto-Bleach-Fan !

-HoşgeLdiniz-''

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En iyi yollayıcılar
Sasuke
Savaşçı Rehberi Vote_lcapSavaşçı Rehberi Voting_barSavaşçı Rehberi Vote_rcap 
Naruto
Grimmjow[PEZEVENK]
İtachi
annesiz
NightBrazer
Ephinoia

Savaşçı Rehberi

YazarMesaj
Sasuke
Üst Düzey Administrator
Üst Düzey Administrator
Sasuke

Savaşçı Rehberi Empty
MesajKonu: Savaşçı Rehberi   Savaşçı Rehberi Icon_minitimePaz Tem. 01, 2012 11:22 am

Merhaba.Bugün sizlere savaşçı ile ilgili kendi çapımda bilgiler vermeye çalışacağım.SKİLLlerden başlayalım:
Savunma tutumu:Kalkancı için gereklı olan skill.
Saldırı tutumu:Baltacı veya Ç.El kılıç için gerekli olan yetenek.
Öfke vuruşu , Değiştiren Vuruş vs. önemsiz skilleri geçiyorum.
Zırh kırma: Savaşçının bel kemiği,belkide en önemli yeteneği.Zırh kırma rakibinin zırhını etkisiz hale getirir.Yani ona belirli bir süre için zırhsız gibi vurursunuz.Açılmakla kalmayıp son seviyeye getirilmeli.
Rumapark Öfkesi:%200 kadar(2 katı) hasar veren çok iyi bir skill.Zırh kırma ile kullanıldığında çok mükkemmel ikili olabilir.Açılmakla kalmayıp son seviyeye getirilmeli.
Ayak prangası(?): Daha ilk seviyesinde %50 lik bir yavaşlama sağlayan iyi bir skill.Okçulara karşı bire bir.Açılmakla kalmayıp son seviyeye getirilmeli.
Çaresiz vuruş: Son seviyeye getirdiğinde %300 lük bir hasar veren skill.Zorda kalınmadıkça kullanılmamalı çünki 12 saniye uyuşursunuz.İsteyenler son seviyeye getirebilir.
Uyuşturma: Son seviyesinde 8 sn.lik bir uyuşturma sağlayan skill.Açılmakla kalmayıp son seviyeye getirilmeli.
Savaş çığlığı on seviyesinde 8sn. lik uyuşturma sağlayan ve %50 zamanlı (SANİYE BAŞI HASAR) vuran skill.Alan skili gibidir.Açılmakla kalmayıp son seviyeye getirilmeli.
Yaralı: Son seviyesinde iyi bir hasar sağlayan skill.Açılmakla kalmayıp son seviyeye getirilmeli.
Savunma çağrısı:Çok mükkemmel defans veren skill.Açılmakla kalmayıp son seviyeye getirilmeli.
Güçlü irade:Zamanlama yapıldığında sizi her türlü beladan kurtaran harika bi skill.Ama zamanlama yapamıyorum diyorsanız da sizi okçunun ışığından,,rahibin ve düzenbazın karanlığından kurtarır.Açılmakla kalmayıp son seviyeye getirilmeli.
Israr:HP mizi arttıran skill.Açılmakla kalmayıp son seviyeye getirilmeli.
Savaşçı yemini: Saldırıcıysanız buff kalabalığı yapması için kullanabilirsiniz.
TEÇHİZAT
Zırhlar:Bence plaka zırh kullanılmalı.Zincir zırh ancak büyü savunmasını %0,1 lik katkı sağlar
Silah:+ basacaksan balta kullan!!!
Takılar:Özellikle GÜÇ CAN DAYANIKLILIK takıları kullanılmalıdır.
TAKTİKLER
Gelelim ws taktiklerine.
OKÇU: Savaşçının okçuya yenilmesinin asıl sebebi tektiğin olmamasıdır.Ben kralım diye alana atlarsan tabiki kesilirsin.Gidipte +10 arbı olan okçunun alanına atla ama +22 arb olan okçu sana yine de 300 çakar bu da senin sonunu getirir.Okçnun arbaleti çok kuvvetli değilse kovala,kodummu oturtuyosa uzaktan balta ile başla.Zaten körden kurtulup okçuyu yakaladım derken alan da geçer gerisi zırh kırmaya kalmış.
Düzenbaz:ßuna karşı pek fazla taktiğimiz yok.Kurtuluş mislerse alırsınız ama mislemezse yatarsınız
Çağırıcı:Ruhla adam yan yanaysa bir savaş çığlıığı onları kendine getirir.Yada kendinizde güveniyorsanız direk adama dalabilirsiniz.
Rahip:Körden kurtulabilirsiniz.Hipnoz zaten çok da etkili bir skill değil.O yüzden rahiplere karşı avantajınız var.
Büyücü:Okçu ile aynı taktikler geçerli.Fakat bu sefer güçlü iradeyi körden kurtulma için değil,Yavaşlıktan kurtulma için kullanacağız.
Savaşçı:İtem önemli.Bir de misledi mislemedi işi var.

Savaşçı Rehberi Warrior?113331111323475300000000101511

Savaşçı Rehberi
1 sayfadaki 1 sayfası